O nas

Poznaj Astell & Kern

Misją marki Astell&Kern jest użycie siły muzyki, aby sprawić radość każdego dnia. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie urządzeń audio klasy hi-fi i hi-end, o których można powiedzieć, że są kompletne. Czyli nie tylko świetnie brzmiące, ale i dopracowane w każdym calu. Również pod kątem wizualnym.

Marka

Astell&Kern chce poruszyć serca ludzi, „dostarczając” muzykę, która jest autentyczna z oryginalnym brzmieniem, takim samym gdy została nagrana lub wykonana. Nasze przedsiębiorstwo to grupa pasjonatów muzyki, którzy dążą do tworzenia innowacyjnych produktów.

Więcej...
Dźwięk

Nasz sprzęt to kompletne rozwiązania dźwiękowe, oparte na wieloletnim rozwoju technologicznym i doświadczeniu firmy Astell&Kern w branży audio Hi-Fi, które może być wykorzystywane z platformami audio, takimi jak smartfony, tablety czy komputery.

Więcej...
Design

Astell&Kern to przede wszystkim znakomicie wykonane, wspaniałe produkty, które są specjalnie zaprojektowane i wykonane dla osób naprawdę ceniących wierną, bogatą muzykę, wzbogaconą o przepiękny design urządzeń pozwalających na odsłuch ulubionych utworów muzycznych.

Więcej...
Ludzie

W Astell&Kern mamy wspólny cel. Jest to dzielenie się radością i ekscytacją związaną z odsłuchem muzyki, którą chcemy przekazać jak największej liczbie osób. Łączymy nasze siły, aby stworzyć kulturę w Astell&Kern, która dąży do osiągnięcia lepszej jakości dźwięku.

Więcej...