Design Astell & Kern

Nowa era dźwięku Hi-Res Audio

Znakomicie wykonane w ograniczonych ilościach, wspaniałe produkty Astell&Kern są specjalnie zaprojektowane i wykonane dla tych, którzy naprawdę cenią wierną, bogatą muzykę.

„Chcieliśmy dostarczać muzykę, która dotykałaby ludzkich serc, a nie tylko ich uszu”.

„Ciesz się cudownymi dźwiękami unikalnymi dla AK, tworzonymi z pasją, kunsztem i innowacjami.”

Innowacje

Od czasu pierwszego opracowania MP3 przez Iriver, firma Astell&Kern stara się stosować najbardziej innowacyjną i aktualną technologię w odtwarzaczach audio.

Naszym niezachwianym celem jest stworzenie najlepszego dźwięku bez kompromisów i sztuczek.

Firma Astell&Kern osiągnęła wyraźne innowacje w wiodących na rynku technologiach oraz w zastosowaniu nowych materiałów technicznych, planów i projektów.

 

„Przeanalizowaliśmy niezliczone materiały zgodnie z filozofią firmy Astell&Kern polegającą na przekazywaniu wrodzonego piękna materiałów”

Najnowsze rozwiązania technologiczne

Wszystkie nasze modele wyposażone są w innowacyjne technologie, które ewoluują zgodnie z filozofią marki.

Naszym celem jest stworzenie najlepszego możliwego środowiska, aby zapewnić jak najwierniejszy oryginalny dźwięk.

Rzemiosło

Bezpośrednio przetwarzamy stal nierdzewną, miedź i inne materiały, które są często używane w zegarkach premium. Ostateczny wygląd naszych produktów został stworzony z kunsztem, aby był czymś więcej niż zwykłym urządzeniem cyfrowym, ale aby był czymś, co oferuje oryginalny dźwięk — to nasz ostateczny cel.

„Stal nierdzewna o wyjątkowej trwałości i właściwościach antymagnetycznych jest odporna na zużycie i warunki temperaturowe.

Doskonałe właściwości techniczne stali nierdzewnej można wykorzystać na wiele sposobów, aby stworzyć idealną harmonię z ostrym i wyrafinowanym wzornictwem”.

 

„Oferuje długotrwałą i trwałą wartość premium. ”

Ikoniczna identyfikacja wizualna

Produkty Astell&Kern inspirowane są „światłem” i „cieniem”. Korpusy urządzeń harmonizują linie i powierzchnie, naturalnie odbijając ruchome światła, jednocześnie tworząc cienie. Ponadto podzielone powierzchnie mają wywoływać subtelne emocje, takie jak piękne dźwięki płynące po powierzchniach produktu.

Te kultowe projekty AK nie tylko tworzą unikalną tożsamość projektu dla Astell&Kern i podkreślają jego najwyższą jakość, ale także zapobiegają nieprawidłowemu działaniu pokręteł głośności i zapewniają doskonałą ochronę przed uszkodzeniami.

Astell&Kern oferuje kompaktowe, lekkie produkty, które mieszczą się w dłoni, ze stabilnymi uchwytami na podzielonych powierzchniach, co zapewnia doskonałą obsługę.

 

„Jeśli projekt AK240 wyraża moment zatrzymania światła, a AK380 wieczność czasu, przez który przechodzi światło,

serie SP1000 i SP2000 ultima wyrażają „jasność czasu”, jak wtedy, gdy światło pięknie załamuje się przez pryzmat. ”

 

Charakteryzują się schludnym i wyrafinowanym kształtem cienia bez załamań światła, reprezentującym czystość oryginalnego dźwięku, który może stworzyć tylko Astell&Kern.

Wartość projektu

„Piękne dźwięki zamieniają się w światło za dotknięciem dłoni, a to światło jest dostarczane w postaci dźwięku za pośrednictwem produktów AK.”

Celem Astell&Kern jest dostarczenie piękna oryginalnego brzmienia muzyki zgodnie z zamierzeniami.

Nasze projekty inspirowane są różnymi cechami otaczającej nas natury. Światło jest źródłem, które dała nam natura.

Jeśli światło wyrażane jest jako muzyka, odbicia światła są pryzmatami emocji odczuwanych przez słuchaczy muzyki, interpretujemy umysł słuchacza i zmieniające się emocje jako „rozprzestrzenianie się światła”.

Seria „Spread of Light”, która odbija światło rozchodzące się przez pryzmat, wyraża różnorodne emocje, które ludzie odczuwają, słuchając muzyki.