Marka Astell & Kern

Dzięki Astell & Kern możesz doświadczyć różnicy w jakości dźwięku

Wykorzystujemy najlepsze technologie, abyś mógł „przenieść się” by odczuwać najlepsze wrażenia związane z odsłuchem ulubionych utworów muzycznych.

Astell&Kern ma nadzieję, że poruszy serca ludzi i przywróci im witalność, dostarczając muzykę, która jest autentyczna z oryginalnym brzmieniem, gdy została nagrana lub wykonana. Astell&Kern są pasjonatami muzyki i pragną ciągłych innowacji.

 

Naszym celem jest dostarczanie inspiracji i witalności do życia ludzi poprzez naszą różnorodną gamę produktów, która obejmuje odtwarzacze audio, głośniki i słuchawki. Dążymy do zapewnienia najlepszej reprodukcji dźwięku dla tych, którzy naprawdę lubią muzykę.

 

Głęboko wierzymy, że nasza pasja do muzyki i niestrudzony wysiłek zapewniają naszym użytkownikom piękne i kreatywne produkty. Produkty audio firmy Astell&Kern dostarczają muzykę, która porusza serce, a nie tylko uszy.

Sprzęt Astell & Kern oferuje dźwięk, który hipnotyzuje i przenosi Cię do innego świata

Astell&Kern to marka najwyższej jakości przenośnych i nieprzenośnych systemów audio, które odtwarzają pliki audio w wysokiej rozdzielczości bez żadnych kompromisów. Astell oznacza po grecku „gwiazdę”, a Kern po niemiecku „rdzeń”. Razem odnoszą się do naszego celu, jakim jest ciągłe sięganie do rdzenia muzyki — „oryginalnego brzmienia”.

Rozwiązanie TERATON ALPHA to unikalna technologia audio firmy Astell&Kern, która pozwala zbliżyć się do oryginalnego dźwięku dzięki połączeniu opatentowanych technologii, takich jak skuteczne usuwanie szumów ze źródeł zasilania audio, technologia wzmacniania bez zniekształceń pomimo wydajnego i potężnego wzmocnienia oraz zapobieganie wszelkim hałas pochodzący z interfejsu audio.

Opierając się na tych technologiach audio, Astell&Kern zawsze dąży do uzyskania najczystszego dźwięku, jaki można sobie wyobrazić. Od czasu wprowadzenia pierwszego produktu na rynek w 2013 roku, filozofia marki Astell&Kern — odmawiająca przeoczenia nawet najmniejszych różnic w jakości dźwięku — doprowadziła do powstania zróżnicowanej gamy produktów audio i wyjątkowych i dobrze znana technologia udoskonalana przez ciągłe badania i rozwój, wzbogacająca życie melomanów.

Poznaj logotyp naszej firmy

Logotyp „A” oparty na trójkątnym kształcie symbolizujący
trzy koncepcje: „ostateczności, wyższości i rzemiosła”, to w pewnym stopniu słowa kluczowe, z którym utożsamia się nasza firma.

DZIEDZICTWO, GRANICA I MOC DŹWIĘKU

BYĆ NAJLEPSZYM

A&ultima to flagowy model AK, który łączy najlepsze specyfikacje, zaawansowaną technologię i doskonałą funkcjonalność, oferując najlepszą wartość.

EWOLUCJA ARCYDZIEŁA

A&futura to stale innowacyjna linia.

Dziedziczy tożsamość Astell&Kern i rozszerza zakres muzyki dzięki nowej i unikalnej technologii.

CIESZ SIĘ DŹWIĘKIEM

A&norma zapewnia najlepszą jakość dźwięku, gdziekolwiek jesteś, dzięki długiej żywotności baterii i doskonałej przenośności.

DOM MOCY

KANN to linia produktów, która kładzie nacisk na wydajność z poczuciem wagi. Koncentrując się na przytłaczającej mocy wyjścia audio i czystym dźwięku, oferuje stabilny i wysokiej jakości dźwięk.