TERATON – najlepsze rozwiązanie dźwiękowe

TERATON ALPHA

TERATON ALPHA to najlepsze rozwiązanie dźwiękowe AK, które zapewnia odtwarzanie dźwięku zbliżone do oryginalnego dźwięku dzięki skutecznemu usuwaniu szumów mocy, wydajnemu zużyciu energii i wzmocnieniu bez kompromisów dzięki interfejsowi wyjściowemu audio.

 

Co sprawia, że Astell&Kern brzmi inaczej?

Wiele osób ma podobne wyobrażenia o dźwięku. Wychodzą z założenia: „To DAC determinuje dźwięk w DAP-ie i ostatecznie, jeśli użyjesz tego samego DAC-a, dźwięk będzie podobny dla każdego produktu”.

DAC odgrywa dużą część sygnatury dźwiękowej w DAP-ie, ale nie jest to jedyny czynnik, który określa poziom dźwięku.

 

TERATON powstał w oparciu o technologię opracowaną przez Astell&Kern. Jest to złożone słowo składające się z Tera, co oznacza 10 bilionów + Tone, które reprezentuje urządzenie i rozległy ton A+ Astell&Kern.

Urządzenia DAP można w dużej mierze podzielić na trzy obszary: moc, wzmacniacz i interfejs.


Moc dźwięku

Punktem wyjścia doskonałego dostarczania dźwięku przez Astell&Kern jest technologia audio, która najskuteczniej usuwa szumy zasilania i konwertuje sygnał, który jest niezbędny dla mocy dźwięku.

Powiązany patent:
Urządzenie audio Hi-Fi i metoda usuwania szumów zasilania


Wzmacniacz

Powodem, dla którego ten sam przetwornik cyfrowo-analogowy wytwarza różne sygnatury dźwiękowe, są różnice w konstrukcji AMP. Zaawansowana technologia AMP firmy Astell&Kern charakteryzuje się wydajnym zużyciem energii i potężnym wzmocnieniem, które zapewnia najlepszą jakość dźwięku bez kompromisów.

Powiązany patent:
Struktura okablowania audio w celu poprawy przesłuchu


Interfejs dźwięku

Interfejs audio, który konwertuje sygnały cyfrowe na analogowe i wyprowadza je, składa się z technologii opracowanej przez Astell&Kern i udoskonalanej przez lata. Rezultatem jest doskonały dźwięk, bez szumów.

Powiązany patent:
Urządzenie wyciszania sygnału audio i konwersja sygnału cyfrowego itp.

TERATON ALPHA wykorzystuje opatentowane technologie Astell&Kern, które są wynikiem dziesiątek tysięcy godzin ciągłych badań i rozwoju w celu uzyskania dźwięku bliskiego oryginalnemu brzmieniu zamierzonemu przez artystę i producenta.

Głębokie przejście do oryginalnego dźwięku

TERATON to kompletne rozwiązanie dźwiękowe, oparte na wieloletnim rozwoju technologicznym i doświadczeniu firmy Astell&Kern w branży audio Hi-Fi, które może być wykorzystywane w innych mediach i platformach audio, takich jak smartfony, tablety, domowe systemy audio, komputery i car audio. Nazwa TERATON pochodzi od „TERA”, co oznacza trylion, „A” z Astell&Kern i „Tone” z terminologii audio. W połączeniu nazwa ta oznacza ogromną różnorodność i świat dźwięków.

Systemy audio wyposażone w TERATON mogą oferować 24-bitową lub wyższą rozdzielczość dźwięku bez kompresji lub utraty, a technologia redukcji szumów i kontroli może zbliżyć jakość dźwięku do drogich systemów audio Hi-Fi. TERATON podnosi jakość dźwięku systemów audio do podobnej jakości, jaką można znaleźć w urządzeniach Astell&Kern, która została doceniona i doceniona przez wielu krytyków audio, melomanów i prasę audio na całym świecie.

TERATON ALPHA

Kluczową zaletą TERATON jest to, że jest on wyposażony w układ DAC, mikrowzmacniacz analogowy, jednostkę zasilającą i zegar minimalizujący jitter w bardzo małej obudowie. Jest to pierwszy moduł rozwiązań dźwiękowych o rozmiarach mikro, który posiada wbudowany wzmacniacz analogowy. Udało się to osiągnąć po długim i wyczerpującym okresie badań i rozwoju inżynierów z Astell&Kern. Moduł TERATON oparty jest na wieloletnim doświadczeniu firmy Astell&Kern w zakresie strojenia dźwięku, co czyni go wydajnym rozwiązaniem modułu audio.

 

Moduł TERATON otrzymał dziesiątki międzynarodowych patentów i szereg patentów oczekujących na zatwierdzenie. Jest teraz gotowy do zasilania dowolnych urządzeń odtwarzających muzykę/audio, w tym telefonów komórkowych, tabletów, domowych systemów audio, komputerów i samochodowych systemów audio, aby zapewnić dźwięk Hi-Fi.

Pierwszy moduł rozwiązania audio TERATON, TM200, który jest pierwszą instalacją przenośnego urządzenia Hi-Res Audio ACTIVO CT10.