AK Diana

Poznaj Dianę i słuchaj muzyki jak Jerry Harvey – legenda customowych IEM’ów.

Diana to wyjątkowe słuchawki dokanałowe stworzone dzięki połączeniu światowej sławy technologii IEM firmy Jerry Harvey Audio, która od dawna tworzy customowe słuchawki dla muzyków z całego świata, a także doświadczenia Astell & Kern w zakresie wysokiej klasy produktów audio produkowanych w Korei.

Jest to nowa pozycja z Siren Series, serii cenionej przez melomanów na całym świecie. Diana reprezentuje najwyższy światowy poziom wśród IEM’ów, zarówno pod względem brzmienia, jak i designu.

Astell & Kern Jerry Harvey Audio – Diana

Słuchawki zostały wyposażone w opatentowaną technologię Freqphase od Jerry Harvey Audio oraz ten sam nowy projekt wylotów dźwiękowych zastosowany w modelu Billie Jean. Wspaniała, precyzyjnie wykonana, w pełni metalowa obudowa z aluminium nie tylko zapewnia imponujące wrażenia wizualnie, ale także sprawia, że dźwięk jest bardziej pełny i nasycony, dzięki czemu można cieszyć się idealnym brzmieniem pozbawionym zniekształceń we wszystkich zakresach częstotliwości.

Trzy przetworniki 3-kierunkowe, zoptymalizowany rozmiar oraz hi-endowe kable z miedzi beztlenowej i srebra łączą się w przemyślaną, idealnie zgraną całość, aby zapewnić wyjątkowy dźwięk, który zdecydowanie wyróżnia się na tle istniejących produktów IEM.

Stworzone przez Jerry Harvey Audio, wynalazcę wiodących słuchawek tworzonych na zamówienie oraz Astell & Kern, cenionego producenta wysokiej klasy urządzeń audio przez miłośników muzyki z całego świata, Diana pozwala jednocześnie cieszyć się swoim pięknym designem, jak również niesamowitym brzmieniem.

Trzy armaturowe przetworniki zbalansowane 3-drożne

Zbalansowane przetworniki armaturowe zastosowane w Diana są mniejsze i niezwykle bardziej wydajne niż konwencjonalne przetworniki dynamiczne. Trzy specjalnie zaprojektowane i zoptymalizowane przetworniki zostały zintegrowane z technologiami Freqphase, Timphase i Waveguide, co finalnie gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk we wszystkich zakresach częstotliwości.

W szczególności, konstrukcja komory akustycznej z wylotami dźwiękowymi opracowana przez Jerry Harvey Audio została zastosowana specjalnie mając na uwadze model Diana.
Konstrukcja ta tworzy dużą ilość powietrza potrzebnego do dostarczenia dźwięku, dzięki czemu jest bardziej zoptymalizowana pod kątem wysokich tonów.
Zapobiega również gromadzeniu się potu i brudu w otworze dźwiękowym.

To właśnie Diana, czyli słuchanie muzyki na poziomie Jerry Harvey Audio oraz Astell & Kern.

W pełni metalowa obudowa wysokiej klasy

Elegancka konstrukcja Diany została starannie wykonana z aluminium na drodze wieloetapowego procesu produkcyjnego. Z racji na właściwości aluminium, korpusy słuchawek Diana są nie tylko mocne i trwałe, ale również piękne i lekkie. Diana będzie stanowić najlepszy wybór dla tych, którzy szukają idealnych IEM’ów oraz wymagają najwyższej jakości dźwięku, wzornictwa i trwałości.

Seria Siren to idealny produkt do monitorowania dźwięku przez profesjonalnych muzyków. Projekt odzwierciedla lata badań różnych kształtów kanału słuchowego, aby zapewnić słuchaczom niezrównany komfort oraz autentyczne brzmienie.

Korzystając z doświadczenia i know-how Jerry Harvey Audio w tworzeniu customowych IEM’ów, Diana oferuje najlepsze dopasowanie i komfort dla audiofilów na całym świecie.

Seria ‘SIREN’

Jerry Harvey Audio opracował zupełnie nowy, zbalansowany przetwornik armaturowy, aby stworzyć IEM’y jakości referencyjnej do zastosowań profesjonalnych, np. masteringu, czy montażu dźwięku.

Przetworniki wysokotonowe zostały zaprojektowany tak, aby dostarczyć dźwięku o minimalnych zniekształceniach, podczas gdy głośnik średniotonowy zapewnia doskonały, jednolity dźwięk od 10 Hz do 5 kHz.

Przetwornik basowy został zaprojektowany dla jeszcze bardziej stromego efektu dolnoprzepustowego bez zniekształceń.

Freqphase™ Time | Phase Waveguide

Większość słuchawek dousznych z wieloma przetwornikami cierpi z powodu problemów z fazą i czasem. Przetworniki nisko-, średnio- i wysokotonowe mają różne czasy impulsów. Im jest wyższy, tym krótszy jest czas impulsu przetwornika zbalansowanego. Im jest niższy, tym wolniejsza prędkość reakcji. Powoduje to niewłaściwe czasy przybycia i przesunięcia fazowe.

Diana stosuje opatentowaną przez Jerry Harvey Audio technologię „Freqphase”, która wykorzystuje precyzyjnie dostosowane kanały dźwiękowe o odpowiedniej długości dla każdego przetwornika, aby zminimalizować przesunięcie fazowe każdej częstotliwości. Umożliwia to wyrównanie działania przetworników wysoko-, średnio- i niskotonowych do 1/100 ms dla najbardziej optymalnej krzywej fazowej. Zapewnia prawidłowe wyrównanie czasu i fazy wszystkich przetworników, czego rezultatem jest najdokładniejsze odtwarzanie muzyki w branży audio.

Hybrydowy kabel 2,5 mm z czystego srebra i miedzi beztlenowej OCC

Kabel dołączony do słuchawek Diana został zaprojektowany i dostrojony specjalnie z myślą o tym modelu. To wyjątkowy, 8-żyłowy kabel słuchawkowy o wspaniałym dźwięku.

Wykonany z czystego srebra 4N w kombinacji z posrebrzaną miedzią wysokiej czystości. Ta hybrydowa konstrukcja tworzy wyjątkową harmonię i jest ostatnim szlifem doskonałości Diana. Nigdy więcej drażniących tonów wysokich lub przytłaczającego basu: ten kabel wnosi idealną równowagę do muzyki, którą kochasz.

Dodatkowe informacje

Specyfikacja techniczna

Model: Diana
Kolor: czerwony / czarny
Rodzaj: Universal fit IEM
Przetworniki: 3x trójdrożne BA (wysoko-, średnio-, niskotonowe) [3x na stronę]
Impedancja 18 omów
Izolacja hałasu -26dB
Technologie akustyczne: Freqphase ™ Time | Phase Waveguide / New Sound Bore

Zawartość zestawu

Zbalansowany kabel 2,5mm
Złącze 3,5 mm
3 rozmiary silikonowych końcówek dousznych (S, M, L)
Futerał

Recenzje

Lista publikacji w mediach na temat słuchawek Astell & Kern Zero1

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi: kliknij w link

Firmware: kliknij w link

Sterowniki: kliknij w link

Galeria zdjęć